FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd
FIMA INVEST - Društvo za upravljanje investicionim fondovima FIMA Invest a.d. Beograd - logo
Društvo za upravljanje investicionim fondovima
FIMA Invest - O drustvu FIMA Invest - Kastodi Banka FIMA Invest - BDD FIMA Invest - Posrednici FIMA Invest - Regulativa FIMA Invest - Linkovi
home | prodajna mesta
Prodajna mesta

Rad sa klijentima Društvo obavlja u svom sedištu u Beogradu,
Bulevar Mihajla Pupina 10a, II/4, 11070 Novi Beograd

 

Banke

Komercijalna Banka

 

  Prodajna mesta Adresa Kontakt Radni dan Subota
1.

Ekspozitura Požarevac I

Moše Pijade 2

012/523-147

8.00-20.00

9.00-14.00

2.

Šabac

Gospodar Jevremova 2

015/361-355

8.00-20.00

9.00-14.00

3.

Čačak

Župana Stracimira 23

032/320-162

8.00-20.00

9.00-14.00

4.

Novi Pazar

Njegoseva 1

020/332-382

8.00-20.00

9.00-14.00

5.

Loznica

Gimnazijska 1

015/888-122

8.00-20.00

9.00-14.00

6.

Filijala Kraljevo

Trg Srpskih Ratnika bb

036/326-710

8.00-20.00

9.00-14.00

7.

Kruševac

Trg oktobarske revolucije br. 1

037/421-402

8.00-20.00

9.00-14.00

8.

Užice

Petra Ćelovića 4

031/500-226

8.00-16.00

9.00-13.00

9.

Kragujevac II

Kralja Petra I 25

034/335-359

8.00-20.00

9.00-14.00

10.

Zaječar

Nikole Pašića 25

019/426-440

8.00-20.00

9.00-14.00

11.

Sremska Mitrovica

Kralja Petra I 5-7

022/626-044

8.00-20.00

9.00-14.00

12.

Ruma

Poslovni centar BB

022/471-071

8.00-16.00

9.00-13.00

13.

Subotica III

Korzo 10

024/524-010

8.00-20.00

9.00-14.00

14.

Sombor

Staparski put 14

025/421-192

8.00-20.00

9.00-14.00

15.

Kikinda

Kralja Petra I 39

0230/434-848

8.00-20.00

9.00-14.00

16.

Zrenjanin

Trg Slobode 5, Zrenjanin

023/564-992

8.00-20.00

9.00-14.00

17.

Smederevo

Karađorđeva 30, Smederevo

026/617-395

8.00-20.00

9.00-14.00

18.

Valjevo

Gradski Trg bb

014/292-075

8.00-20.00

9.00-14.00

19.

Mladenovac

Janka Katića 10

011/8231-629

8.00-20.00

9.00-14.00

20.

Jagodina

Kneginje Milice 15

035/233-962

8.00-20.00

9.00-14.00

21.

Pančevo

Pančevo,N.Tesle 9

013/345-084

8.00-20.00

9.00-14.00

22.

Beograd

Kralja Petra 19-21

011/330-8036

8.00-20.00

9.00-14.00

23.

Beograd

Ustanička 63

011/2444-568

8.00-20.00

9.00-14.00

24.

Beograd

Kneza Višeslava 118

011/2318-670

8.00-20.00

9.00-14.00

25.

Beograd

Ljubinke Bobić 28

011/2270-635

8.00-20.00

9.00-14.00

26.

Beograd

Kozačinskog 2

011/357-1021

8.00-20.00

9.00-14.00

27.

Beograd

Vojvode Šupljikca 51

011/3863-665

8.00-20.00

9.00-14.00

28.

Beograd

Bulevar Zorana Đinđića 45a

011/301-6578

9.00-17.00

9.00-13.00

29.

Beograd

V Karadžića 56

011/301-6578

8.00-16.00

9.00-13.00

30.

Beograd

Marijane Gregoran 56

011/2970-673

8.00-20.00

9.00-14.00

31.

Beograd

Bul. Kralja Aleksandra 328

011/2401-716

8.00-20.00

9.00-14.00

32.

Beograd

Makedonska 29

011/301-6578

8.00-16.00

-

33.

Beograd

Paunova 24

011/3670-900

8.00-20.00

9.00-14.00

34.

Zemun

Rajačićeva 2,Zemun

011/2610-895

8.00-20.00

9.00-14.00

35.

Stara Pazova

Svetosavska 2, Stara Pazova

022/363-507

8.00-16.00

9.00-13.00

36.

Šid

Karađorđeva 7

022/712-750

8.00-16.00

9.00-13.00

37.

Bačka Palanka

Trg Bratstva i Jedinstva 30-32

021/751-684

8.00-20.00

9.00-14.00

38.

Vršac

Trg S. Kovačevića 2

013/830-745

9.00-17.00

9.00-13.00

39.

Novi Sad

Bul. Oslobođenja br. 60

021/4801-035

8.00-16.00

9.00-13.00

40.

Barajevo

Svetosavska 20

011/8302-142

8.00-20.00

9.00-14.00

41.

Prokuplje

Ratka Pavlovića bb

027/322-708

8.00-16.00

9.00-13.00

42.

Filijala Niš

Episkopska 32 Niš

018/517-230

8.00-16.00

9.00-13.00

43.

Vranje

Stefana Prvovenčanog 58

017/401-045

8.00-20.00

9.00-14.00

44.

Lazarevac

Karadjordjeva 28

011/8121-635

8.00-20.00

9.00-14.00

45.

Priboj

Meše Selimovića 1

033/445-628

8.00-20.00

9.00-14.00

46.

Velika Plana

Miloša Velikog 61

026/521-515

8.00-16.00

9.00-13.00

47.

Ćuprija

Miodraga Novakovića bb

035/475-841

8.00-16.00

9.00-13.00

48.

Trstenik

Vuka Karadžića 46

037/712-799

8.00-16.00

9.00-13.00

Ravojna banka Vojvodine

 

  Prodajna mesta Adresa Kontakt osoba za prodaju investicionih jedinica Kontakt Radni dan Subota
1.

Ekspozitura Novi Sad Stražilovska

Stražilovska 2
21000 Novi Sad

Sonja Jockov
Snežana Pandžić
Jadranka Broćeta
Snežana Dulijan

021/4884-433

7:30-19:30

8:00-12:00

2.

Ekspozitura Novi Sad
Cara Lazara

Bulevar Cara Lazara 7a
21000 Novi Sad

Mirjana Škrbić
Dušica Živković
Dubravka Miljković
Biljana Babović

021/450-695
021/450-696

7:30-19:30

8:00-12:00

3.

Ekspozitura Novi Sad
M. Pupina 25

Bulevar Mihajla
Pupina 25
21000 Novi Sad

Ljeposava Radulović
Radmila Komazec
Aleksandra Malić

021/557-347
021/557-348
021/557-349

7:30-19:30

8:00-12:00

4.

Ekspozitura Novi Sad
M.Pupina 12

Bulevar Mihajla
Pupina 12
21000 Novi Sad

Dragana Krivokapić
Mirjana Šćepanović
Jelena Ačanski

021/6622-741

8:00-15:30

-

5.

Ekspozitura Novi Sad
Novo naselje

Bulevar Slobodana Jovanovića 15
21000 Novi Sad

Kata Cvjetićanin
Jadranka Šorak
Svetlana Vučić
Biljana Tadić

021/401-990

7:30-19:30

8:00-12:00

6.

Ekspozitura Sremska Kamenica

Železnička 1
S.Kamenica

Zorica Matković
Vesna Vujasinović
Sonja Jovanović

021/6-465-760

8:30-16:30

8:00-13:00

7.

Filijala Ada

Lenjinova 19
24430 Ada

Melita Simendić
Gordana Kazi

024/853-411

7:30-19:30

8:00-12:00

8.

Filijala Senta

Glavni trg 3
24400 Senta

Robert Barši
Tibor Nađmeljkuti

024/815-638
024/815-627

7:00-16:00

8:00-12:00

9.

Filijala Bačka Topola

Maršala Tita 55
24300 Bačka Topola

Nikola Svilar
Zorica Jovanović

024/714-679
024/714-021

7:00-15:00

8:00-12:00

10.

Filijala Sombor

Kralja Petra I br. 7
25000 Sombor

Lidija Odobašić
Dragana Vidić
Biljana Milošević

025/421-086
025/421-088

7:30-17:00

8:00-12:00

11.

Ekspozitura Kula

Lenjinova bb
25230 Kula

Snežana Mišić Šafranj
Gordana Jovičić

025/728-240

8:00-15:30

8:00-12:00

12.

Ekspozitura Odžaci

Somborska 18
25250 Odžaci

Radmila Malivuk
Milica Stefanović

025/743-432
025/746-285
025/742-706

8:00-15:30

8:00-12:00

13.

Ekspozitura Apatin

Srpskih Vladara 50
Apatin

Sanja Bačić
Marina Leskur

025/775-248
025/781-490

8:00-15:30

8:00-12:00

14.

Filijala Zrenjanin

Kralja Petra I br. 3
23000 Zrenjanin

Ester Krstić
Duška Krstin
Dragana Rakić
Ernest Lazar

023/563-737
023/61-369

8:00-16:00

8:00-12:00

15.

Ekspozitura Sečanj

Vožda Karađorđa 55
23240 Sečanj

Gordana Čizmaš
Radmila Milićević

023/842-051
023/842-082

8:00-15:30

8:00-12:00

16.

Filijala S. Mitrovica

Trg Vojvođ. brigada 12
22000 Sr. Mitrovica

Zlatica Seraklić
Jasna Ševčuk
Aleksandra Vukas

022/610-658
022/610-286

8:00-16:00

8:00-13:00

17.

Filijala Subotica

Trg C. Jovana Nenada 2
24000 Subotica

Milena Simović
Vesna Đurović
Edit Vojnić Rogić
Tatjana Mihajlović

024/525-870
024/525-653

8:00-15:00

8:00-12:00

18.

Ekspozitura Kanjiža

Glavna 5
24420 Kanjiža

Zoltan Mađar
Aniko Kermeci

024/873-184
024/873-047

8:00-15:00

8:00-12:00

19.

Filijala Beograd

Svetozara
Markovića 38-40
11000 Beograd

Ljiljana Prica
Maja Milovanović

011/3347 056,
3347 039
3347 041, 3347 055

8:00-15:30

8:00-12:00

20.

Ekspozitura BG-Birjuzova

Maršala Birjuzova 3-5
11000 Beograd

Darko Dvornik
Martina Lisov

011/2-635-636
011/3-288-344

8:00-15:30

8:00-12:00

21.

Ekspozitura Novi Beograd 2

Bulevar Proleterske solidarnosti 8
11090 Novi Beograd

Dragana Tomić

011/2 121 985
011/2 121 987

8:00-15:30

8:00-12:00

22.

Filijala Kikinda

Trg srpskih
dobrovoljca 13
23300 Kikinda

Smiljana Latinović
Milena Arsenov

0230/426-212
0230/402-370

8:00-15:30

8:00-12:00

23.

Ekspozitura Titel

Glavna 17
21240 Titel

Jelena Pilić
Jelena Čorto

021/861-986
021/861-929

7:30-15:30

7:30-12:00

24.

Ekspozitura Temerin

Novosadska 385
21235 Temerin

Ilijana Vranić

021/844-611
021/844-604

8:00-15:30

8:00-12:00

25.

Ekspozitura Inđija

Cara Dušana bb
22320 Inđija

Lojza Mihajlović
Stana Krstić

022/555-803
510 067, 555-804

8:00-15:00

8:00-12:00

26.

Ekspozitura Bečej 1

Borisa Kidriča 52
21220 Bečej

Veronika Lončarević
Milijana Đukić

021/ 6919-440
021/814-027
021/815-528

8:00-15:30

8:00-12:00

27.

Ekspozitura Bačka Palanka

Žarka Zrenjanina 45
21400 Bačka Palanka

Olga Radun
Branislav Grubor

021/752-707

8:00-15:30

-

28.

Ekspozitura Pančevo

Mučenička 18
26000 Pančevo

Danijela Jelić
Mikičić Jovčić Vesna

013/304-500

8:00-15:30

-

29.

Filijala Šid

Školska 1
22240 Šid

Gospojević Branka
Marinković Zorica

022/719-020

8:00-15:30

8:00-12:00

30.

Ekspozitura Stara Pazova

Kralja Petra I Karađorđevića 6
22300 Stara Pazova

Danijela Barnak
Danijela Mikić

022/363-092

8:00-15:30

-

31.

Ekpsozitura Vrbas

Maršala Tita 42
21460 Vrbas

Dragan Stijepović
Branka Krneta

021/794-255

8:00-15:30

8:00-12:00

32.

Filijala Vršac

Sterijina 20
26300 Vršac

Ljiljana Tejin
Ljiljana Ivanović
Snežana Stojić

013/801-280

8:00-15:30

8:00-12:00

33.

Ekspozitura Niš

Gen. Milojka
Lešnjanina 10
18000 Niš

Biljana Dončić
Julija Bogosavljević

018/294-111
018/296-496
018/296-497
018/294-108

8:00-15:30

8:00-12:00

34.

Filijala Niš

Nikole Pašića 36
18000 Niš

Sandra Ćirić
Tijana Mikić

018/297-100
018/297-101
018/297-220

8:00-15:30

8:00-12:00

35.

Filijala Zaječar

Nikole Pašića 80
19000 Zaječar

Sanja Novković

019/443-187 (8)

8:00-15:30

9:00-13:00

36.

Filijala Kragujevac

Dragoslava Srejovica 25
34000 Kragujevac

Marija Gajić
Elena Ćosić

034/339-090
034/339-092
034/300-505

7:30-15:30

9:00-13:00

37.

Filijala Kruševac

Trg mladih 1
37000 Kruševac

Jelena Milenković
Mirjana Janković

037/442-156
037/440-757
037/443-382

8:00-16:00

8:00-12:00

38.

Filijala Čačak

Gradsko šetalište 22
32000 Čačak

Smilja Ratković
Slavica Milinković

032/222-770
032/225-650
032/225-145

8:00-15:30

-

39.

Filijala Smederevo

Njegoševa 8
11300 Smederevo

Gordana Panov
Radica Stamenković

026/613-413
026/231-737
026/230-048

8:00-15:30

8:00-12:00

40.

Filijala Prijepolje

Sandžačkih brigada 47
31300 Prijepolje

Igor Lučić
Marijana Zejak

033/712-168
033/716-200
033/712-052

7:30-19:30

8:00-12:00

41.

Ekspozitura Jagodina

Skver omladine 3
35000 Jagodina

Miroljub Stefanović
Mirjana Jovanović

035/244-801
035/244-802
035/244-803

7:30-15:30

-

42.

Ekspozitura Pirot

Branka Radičevića 4
18300 Pirot

Elizabeta Jelenković
Bratislav Vučić

010/320-131
010/320-818

8:00-15:30

8:00-12:00

43.

Ekspozitura Vranje

Stevana Prvovenčanog 100, 17000 Vranje

Sonja Pešić

017/415-341
017/415-349
017/415-339

8:00-15:30

8:00-12:00

44.

Filijala Kraljevo

Cara Dušana 27
36000 Kraljevo

Lidija Milovanović
Persida Manojlović

036 325 800
036 325 830
036 325 801

8:00-15:30

8:00-12:00

45.

Ekspozitura Gornji Milanovac

Karadjordjeva 5
32300 Gornji Milanovac

Tatjana Radovanović
Mirjana Novaković

032/711-844
032/710-806

8:00-15:30

8:00-12:00

46.

Ekspozitura Paraćin

Svetog Save 2
35250 Paraćin

Mirjana Milosavljević

035/569-696

8:00-15:30

8:00-12:00

47.

Filijala Novi Pazar

28. novembra 56
36300 Novi Pazar

Anica Radojević
Binasa Fetahović

020/337-720
020/337-721

8:00-15:30

9:00-13:00

48.

Filijala Priboj

Nemanjina 54
31330 Priboj

Selena Andžić
Vesna Bojanić
Suzana Grujičić

033/448-001
033/448-002

8:00-15:30

8:00-12:00

49.

Ekspozitura Arandjelovac

Ilije Garašanina 4
34300 Arandjelovac

Nataša Đorđević
Jelena Ignjatović

034/701-663
034/701-673

8:00-15:30

8:00-12:00

50.

Ekspozitura Zlatibor

Naselje Jezera bb
Zlatibor

Jasmina Jovanović
Diana Kondić (radi u Čajetini)

031/848 146 031/848 546

8:00-15:30

8:00-12:00

51.

Ekspozitura Ražanj

Partizanska 22
37215 Ražanj

Milorad Petrović
Irena Jović

037/841 525

8:00-15:30

8:00-12:00

52.

Ekspozitura Lazarevac

Kralja Petra Prvog 22 11550 Lazarevac

Ognjen Lazarević

011/812-6034

8:00-15:30

8:00-11:30

53.

Filijala Bor

Trg Oslobodjenja 6
Bor

Danijela Dobromirović
Lineta Ivković

030/458-510
030/458-520

8:00-15:30

8:00-12:00

54.

Ekspozitura Knjaževac

Branka Radičevića 2
19350 Knjaževac

Ivana Stojković
Snežana Nikolić

019/733-630
019/737-630

8:00-15:30

8:00-12:00

55.

Ekspozitura Prokuplje

21. Srpske divizije 4 18400 Prokuplje

Sladjana Matić
Ljiljana Milosavljević

027/329-130
027/329-140

8:00-15:30

8:00-12:00

56.

Ekspozitura Ruma

Glavna 111
22400 Ruma

Tatjana Mundžić
Gordana Kurjega

022/433-530
022/433-477
022/433-577

8:00-15:00

8:00-12:00

57.

Ekspozitura Ruski Krstur

Maršala Tita 80
25233 Ruski Krstur

Gabrijela Sajanković
Svetlana Papuga

025/703-216

7:30-15:00

8:00-12:00

58.

Ekspozitura Novi Beograd

Bul. Zorana Djindjića 6b
Novi Beograd

Darko Jezdimirović

011 3-131-775
011 3-131-769

8:00-15:30

8:00-12:00

59.

Ekspozitura BG-Rakovica

Božidara Stojanovića 1 11000 Beograd

Snežana Bubić

011/351-2850

8:00-18:30

8:00-14:30

60.

Ekspozitura BG-Balkanska

Balkanska 20
11000 Beograd

Vesna Ostojić

011/3626-165

8:00-15:30

8:00-12:00

61.

Ekspozitura Novi Sad

Mihajla Pupina 12
21000 Novi Sad

Dragana Krivokapić
Zora Perišić

021 6622-741

8:00-15:30

-

62.

Ekspozitura Novi Sad Železnička

Željeznička 5
21000 Novi Sad

Desa Milošević
Ljubica Badrljica

021 4871 101

8:00-15:30

-

63.

Ekspozitura Novi Sad Sremska

Sremska 2
21000 Novi Sad

Ljubica Papuga
Jelena Sabatuš

021/521-596
021/522-453
021/472-4760

8:15-15:45

8:00-12:00

Sberbank

 

r.b. naziv ekspoziture adresa broj telefona ekspoziture radno vreme pon-pet radno vreme subotom
1

Novi Beograd

Bul.M.Pupina 165g 11070 N.Beograd

011/2017-069

08:00 - 18:00

09:00 - 13:00

2

Novi Beograd

Bul.M.Pupina 165g 11070 N.Beograd

011/ 2017-211

08:00 - 18:00

09:00 - 13:00

3

Novi Beograd-Piramida

Jurija Gagarina 151 11070 N.Beograd

011/3017-368

09:00 - 17:00

10:00 - 13:00

4

Beograd/ Zemun

Glavna 37              11080 Zemun

011/3168-673

08:00 - 18:00

09:00 - 13:00

5

Beograd

Dečanska 4           11000 Beograd

011/3034-556
011/3034-635
011/3034-635

09:00 - 18:00

10:00 - 14:00

6

Beograd

Kralja Milana 25   11000 Beograd

011/3629-151

08:00 - 19:00

09:00 - 13:00

7

Beograd

Požeška 80
11030 Banovo Brdo

011/3059-384

09:00 - 18:00

10:00 - 14:00

8

Beograd

Borska 44
11000 Beograd

011/3056-994

09:00 - 17:00

10:00 - 13:00

9

Novi Sad

Futoška 1a 21000 Novi Sad

021/4801-420

08:00 - 17:00

09:00 - 13:00

10

Novi Sad

Dunavska 7
21000 Novi Sad

021/ 4724-752

08:00 - 17:00

09:00 - 13:00

11

Pančevo

Dimitrija Tucovića 1 26000 Pančevo

013/304-794

08:00 - 16:00

09:00 - 13:00

12

Subotica

Korzo 6 24000 Subotica

024/673-500

8:00 - 17:00

08:00 - 12:00

13

Sombor

Kralja Petra 1 25000 Sombor

025/449 301
025/ 449-303

08:00 - 16:00

08:00 - 12:00

14

Niš

Svetozara Markovića
27
18000 Niš

018/294-295
018/294-295

09:00 - 18:00

09:00 - 14:00

15

Kragujevac

Kralja Petra 26
34000 Kragujevac

034/364-136
034/501-712

08:00 - 17:00

09:00 - 13:00

16

Požarevac

Tabačka Čaršija 2 12000 Požarevac

012/543-950

08:30 - 16:30

09:00 - 13:00

17

Čačak

Kuželjeva 2
32000 Čačak

032/303-827
032/303-832

08:00 - 17:00

09:00 - 13:00

18

Valjevo

Doktora Pantića 102 14000 Valjevo

014/291-335

08:00 - 16:00

-

19

Šabac

Gospodar Jevremova 1 15000 Šabac

015/345-702

08:00 - 16:00

-

20

Indjija

Trg Slobode
22320 Indjija

022/562-103

08:00 - 16:00

08:00 - 12:00

21

Zrenjanin

Ivo Lole Ribara 7a  Zrenjanin

023/515-450
023/582-410

08:00 - 16:00

09:00 - 13:00

22

Beograd

Takovska 16
11120 Beograd

011/334-8992
011/2130-862

08:45 - 16:30

-

23

Vršac

Dositejea 11
26300 Vršac

013/839-219
013/839-349

08:30 - 16:30

09:00 - 13:00

24

Sremska Mitrovica

Kralja Petra 35
23000 Sremska Mitrovica

022/639-369
022/617-091

08:00 - 17:00

09:00 - 13:00

25

Krusevac

Majke Jugovica 34 37000 Krusevac

037/453-120

08:00 - 16:00

-

26

Beograd

Vojvode Stepe 171
11000 Beograd

011/3099-070

09:00 - 17:00

-

27

Beograd

Ustanicka 265

011/304-9579

09:00 - 17:00

10:00 - 13:00

28

RCNS

Futoška 1a-VII sprat
21000 Novi Sad

021/4801-425

08:00 - 16:00

 

29

RCBG2

Bul.M.Pupina 165g 11070 N.Beograd

011/201-7049
011/261-2360
011/2017-093

08:00 - 16:00

 

 

 

Brokersko dilerska društva:

 

FIMA International, Beograd Trg Nikole Pašića 5/I ,tel.011/3021600

 

BDD WISE Broker a.d. Beograd, Takovska 23-25, 011/3330500, 011/3330502

 

Galenika Broker a.d. Zemun, Masarikov trg 8A, 011/3161666,3076046

 

Ilirika Investments a.d. Beograd, Knez Mihajlova 11-15/ V sprat, 011/330-1000